Birželio 12 dieną mūsų mokykloje vyko aštuntokų išleistuvės. Renginio metu prisiminėme kartu praleistus metus, pasidžiaugėme mokinių pasiekimais, išsakėme padėkas mokytojams, tėvams ir visiems, kurie lydėjo aštuntokus jų mokymosi kelyje. Šventinę nuotaiką kūrė mokinių pasirodymai, nuoširdūs sveikinimai ir jaukios akimirkos bendruomenėje.
Kaip bitės kiekvieną dieną kantriai renka medų, taip ir mūsų aštuntokai per aštuonerius metus kaupė žinias, patirtį bei gražius prisiminimus. Tikime, kad sukauptas „žinių medus“ padės jiems sėkmingai žengti į naują gyvenimo etapą.
Linkime visiems aštuntokams drąsiai siekti savo tikslų, neprarasti smalsumo, būti darbštiems ir vieningiems. Tegul ateities kelias būna kupinas naujų atradimų, sėkmės ir prasmingų patirčių.
Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios gražios šventės organizavimo, ir linkime mokiniams saulėtos bei įsimintinos vasaros!
