Mokytojai

 

Eilės Nr.

Vardas, pavardė

Dalykas

Kvalifikacinė kategorija

Klasės vadovas

1

Alė  Akuševičienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

3b

2

Milana  Ambroževič

Fizikos ir informacinių technologijų vyresnioji  mokytoja

7a

3

Sergejus  Babošinas

Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas

 

4

Laura  Baltramiejūnaitė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

5

Jovita Brikienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

5c

6

Ilona Butkutė

Pradinio ugdymo  mokytoja

4b

7

Irena  Chliupovienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

2b

8

Liuda  Davlevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

8a

9 Irina Delgiado Rusų kalbos mokytoja  

10

Jorūnė Didžgalvienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

5a

11

Lijana Drungilienė

Šokio vyresnioji mokytoja

 

12

Regina Elzbergienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

4a

13

Evelina Gaučytė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

6e

14

Audronė Gudaitienė

Matematikos mokytoja metodininkė

5d

15

Lina Ignatavičiūtė

Pradinio ugdymo mokytoja

1a

16

Jurgita Jakonė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

2c

17

Violeta Jelisejevienė

Muzikos vyresnioji  mokytoja

 

18

Virginija Juodviršė

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 

19

Eglė Karmonienė

Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

 

20

Ramunė Kazlauskienė

Biologijos mokytoja metodininkė

7c

21

Sigita Kazlienė

Istorijos vyresnioji mokytoja

8b

22

Jūratė Kaušinskienė

Lavinamosios klasės vyresnioji mokytoja

2N

23

Jadvyga Kelertienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

 

24

Elena Kosulienė

Tikybos mokytoja

7e

25

Dalia Krūminienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

1b

26

Raimonda Kuklienė

Tikybos mokytoja metodininkė

 

27

Sandra Lukoševičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

3c

28

Laima Masiulienė

Specialiosios klasės mokytoja metodininkė

1N

29

Dalia Matulevičienė

Geografijos vyresnioji  mokytoja

7d

30 Inesa Mirončikienė Anglų kalbos mokytoja  

31

Dileta Misiūnienė

Matematikos ir informacinių technologijų

mokytoja metodininkė

8c

32 Evelina Morkūnienė Matematikos mokytoja  

33

Virginija Motiejūnaitė

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė,

anglų kalbos vyresnioji mokytoja

6d

34

Rolandas Mukas

Fizinio ugdymo mokytojas

 

35

Renata Neverauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

 

36

Irena Paketūrienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

3a

37

Dalia Paunksnė 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

38

Rasa Petkevičienė

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja

8e

39

Edita Pumputienė

Geografijos vyresnioji mokytoja

6c

40

Lina Pumputienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

8d

41

Zita Sakalauskienė Muzikos vyresnioji mokytoja

 

42

Aušra Semėnienė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

2a

43

Nelia Solovjova

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

 

44

Rūta Steponavičienė

Anglų kalbos mokytoja

6a

45

Ieva Sungailienė

Chemijos ir biologijos mokytoja

5b

46

Laima Šimanauskienė

Neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja

 

47

Laima  Šlajienė

Etikos vyresnioji mokytoja

 

48

Dalia Šverebienė

Dailės ir technologijų vyresnioji mokytoja

 

49

Gražina Šoblickienė

Matematikos vyresnioji mokytoja

 

50

Romualdas Tonkūnas

Technologijų vyresnysis mokytojas

 

51

Daiva Užpalienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

52

Daiva Vaičiūnienė

Technologijų  vyresnioji mokytoja

 

53

Dalia Vainauskaitė

Istorijos  vyresnioji mokytoja

 

54

Agnė Varpukevičiūtė

Dailės ir technologijų mokytoja

 

55

Denis Vrublevskij

Anglų kalbos mokytojas

7b

56

Lina Zelčiuvienė

Specialioji pedagogė

 

57

Milda Zemlevičiūtė

Istorijos  vyresnioji mokytoja

6b

Atnaujinta: 2022-05-23
  • Elektroninis dienynas
  • Idėjų bankas
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pamokų laikas
1. 8.30 - 9.10
  • 1. 8.30 - 9.10
  • 2. 9.20 - 10.00
  • 3. 10.10 - 10.50
  • 4. 11.10 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.40
  • 6. 12.50 - 13.30
  • 7. 13.40 - 14.20
Iki naujų mokslo metų pradžios liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.