Mokytojai

 

Eilės Nr.

Vardas, pavardė

Dalykas

Kvalifikacinė kategorija

Klasės vadovas

1

Alė  Akuševičienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

4b

2

Milana  Ambroževič

Fizikos ir informacinių technologijų vyresnioji  mokytoja

8a

3

Sergėjus  Babošinas

Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas

 

4

Laura  Baltramiejūnaitė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

5

Jovita Brikienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

6c

6

Ilona Charužienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

1a

7

Irena  Chliupovienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

2b

8

Liuda  Davlevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

 

9 Irina Delgiado Rusų kalbos mokytoja  

10

Jorūnė Dalinkevičiūtė-Didžgalvienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

6a

11

Lijana Drungilienė

Šokio vyresnioji mokytoja

 

12

Evelina Gaučytė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

7e

13

Audronė Gudaitienė

Matematikos mokytoja metodininkė

6d

14

Jurgita Jakonė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

3c

15

Violeta Šernaitė-Jelisejevienė

Muzikos vyresnioji  mokytoja

 

16

Virginija Juodviršė

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 

18

Eglė Karmonienė

Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

 

19

Ramunė Kazlauskienė

Biologijos mokytoja metodininkė

8c

20

Sigita Kazlienė

Istorijos vyresnioji mokytoja

5d

21

Jūratė Kaušinskienė

Lavinamosios klasės vyresnioji mokytoja

2N

22

Jadvyga Kelertienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

 

23

Elena Kosulienė

Tikybos mokytoja

8e

24

Dalia Krūminienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

2b

25

Raimonda Kuklienė

Tikybos mokytoja metodininkė

 

26

Sandra Lukoševičienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

4c

27

Laima Masiulienė

Specialiosios klasės mokytoja metodininkė

1N

28

Dalia Matulevičienė

Geografijos vyresnioji  mokytoja

8d

29

Dileta Misiūnienė

Matematikos ir informacinių technologijų

mokytoja metodininkė

5a

30

Virginija Motiejūnaitė

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė,

anglų kalbos vyresnioji mokytoja

7d

31

Rolandas Mukas

Fizinio ugdymo mokytojas

 

32 Ina Murašova Pradinio ugdymo mokytoja 2a

33

Renata Neverauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

 

34

Irena Paketūrienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

4a

35

Dalia Paunksnė 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

36

Rasa Petkevičienė

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja

5c

37

Edita Pumputienė

Geografijos vyresnioji mokytoja

7c

38

Lina Pumputienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

5b

39

Aušra Rudminienė Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

1b

40

Aušra Semėnienė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

3a

41

Nelia Solovjova

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

 

42 Veslav Sobieski Muzikos mokytojas metodininkas  

43

Rūta Steponavičienė

Anglų kalbos mokytoja

7a

44

Ieva Sungailienė

Chemijos ir biologijos mokytoja

6b

45

Laima Šimanauskienė

Neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja

 

46

Laima  Šlajienė

Etikos vyresnioji mokytoja

 

47

Romualdas Tonkūnas

Technologijų vyresnysis mokytojas

 

48

Daiva Užpalienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

49

Daiva Vaičiūnienė

Technologijų  vyresnioji mokytoja

 

50

Dalia Vainauskaitė

Istorijos  vyresnioji mokytoja

 

51

Agnė Varpukevičiūtė

Dailės ir technologijų mokytoja

8b

52

Denis Vrublevskij

Anglų kalbos mokytojas

 

53

Lina Zelčiuvienė

Specialioji pedagogė

 

54

Milda Zemlevičiūtė

Istorijos  vyresnioji mokytoja

7b

Atnaujinta: 2022-11-04
  • Elektroninis dienynas
  • Idėjų bankas
  • Tėvams
  • Mokiniams
1 klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 08.35
  • 2. 8.55 - 09.30
  • 3. 9.50 - 10.25
  • 4. 11.00 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.40
  • 6. 13.00 - 13.35
2-8 klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.50 - 14.35
Spec. ir lav. klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.40
  • 2. 8.55 - 9.35
  • 3. 9.50 - 10.30
  • 4. 11.00 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.45
  • 6. 13.00 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.30
Iki žiemos (Kalėdų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.