Birželio 2 d. 2a klasės mokiniai vyko į Giliuko laboratoriją, kurioje dalyvavo edukacijoje „Žemė - gyvybės planeta“. Mokiniai šią edukaciją laimėjo fotokonkurse, kurią organizavo „Vilnius yra mokykla“.
Vaikams labai patiko atliekami eksperimentai su sausu ledu. Mokinukai po įspūdingos edukacijos atviravo, jog tokiose veiklose galėtų dalyvauti kiekvieną dieną.
-
Pirmokų išvyka į Ozo kalvas: gamta, žaidimai ir atradimai
- Paskelbta: 2025-06-02
- Kategorija: Renginiai
-
„Pučiu balionus, ne dūmus!“
- Paskelbta: 2025-06-02
- Kategorija: Renginiai
Akcija, skirta paminėti Pasaulinę dieną be tabako. -
„Stalo teniso iššūkis“
- Paskelbta: 2025-05-26
- Kategorija: Renginiai
2025 d. gegužės 26 d. mokytojos Rasa Petkevičienė ir Elena Kosulienė organizavo... -
Gatvės muzikos diena Žygimanto Augusto progimnazijoje
- Paskelbta: 2025-05-16
- Kategorija: Renginiai
Trečiąjį gegužės penktadienį (gegužės 16 dieną) Žygimanto Augusto progimnazijoje...
