Patyriminis projektas „Atrask Vilnių”

PATYRIMINIO PROJEKTO PRISTATYMO AKIMIRKOS

Eil. Nr.

Programos vadovo pavardė, vardas

Programos tema

Klasė

1.

Jelisejevienė Violeta

,,Skambantis Vilnius”

5a

2.

Kosulienė Elena

Kuklienė Raimonda

,,Ką pakvietė į Lietuvą Gediminas?"

5a

5d

3.

Petkevičienė Rasa

Užpalienė Daiva

,,Neužmirštas Vilnius"

 

5b

5b

4.

Zemlevičiūtė Milda

,,Legenda, o gal tiesa?"

5c

5.

Pumputienė Lina

,,Vilnius - paslaptingas sakmių, padavimų ir legendų miestas"

5c

6.

Sobieski Veslav

,,Atrask muzikinį Vilnių"

5d

7.

Didžgalvienė Jorūnė

,,Ką girdi Vilniaus miesto Kristoforai?"

6a

8.

Vainauskaitė Dalia

,,Vilniaus Universitetas - miesto perlas"

6b

9.

Davlevičienė Liuda

,,Garbingoji VU astronomijos observatorijos istorija"

6b

10.

Šlajienė Laima

,,Viduramžių ir šiuolaikinės kultūros atspindžiai Vilniuje"

6c

11.

Brikienė Jovita

,,Vilnius - paslaptingas sakmių, padavimų ir legendų miestas"

6c

12.

Strelcovaitė Austėja

,,Vilniaus miesto skaičiai"

6d

13.

Kazlauskienė Ramunė

,,Augalų, augančių Ozo draustinyje, pažinimas per patyriminę veiklą"

6d

14.

Delgiado Irina

,,Vilniečiai vilniečiams: kaip užsienio kalbų mokėjimas padeda karjeroje?"

7a

7b

15.

Steponavičienė Rūta

,,Atrask Vilnių"

7a

16.

Mukas Rolandas

,,Pažink Vilnių"

7b

17.

Juodviršė Virginija

,,Sveikata, grožis, judėjimas"

7c

7b

18.

Baltramiejūnaitė Laura

,,Pasirink mėgstamą darbą ir tau nė vienos dienos nereikės dirbti"

7c

7b

19.

Motiejūnaitė Virginija

Gaučytė Evelina

,,Vilniaus senamiesčio architektūros stiliai: gotika, renesansas, barokas, klasicizmas"

7d

7e

20.

Solovjova Nelia

,,Vilniaus tiltai ir paminklai - svarbūs architektūros ir kultūros paveldo objektai"

7d

21.

Babošinas Sergėjus

,,Sportuok Vilniuje"

7e

22.

Vaičiūnienė Daiva

Tonkūnas Romualdas

,,Gediminaičių stulpai"

8a

8c

23.

Matulevičienė Dalia

Pumputienė Edita

,,Vilniaus žydų pėdsakų paieškos"

8a

8c

24.

Gudaitienė Audronė

,,Greitojo maisto restoranai Vilniaus mieste"

8b

25.

Varpukevičiūtė Agnė

,,Atrask menininkų kūrinius Vilniaus muziejuose/galerijose"

8b

26.

Ambroževič Milana

,,Kur Vilniuje triukšmas didžiausias?"

8d

27.

Vrublevskij Denis

,,Paslaptingasis Vilnius"

8d

28.

Sungailienė Ieva

,,Pažintis su Vilniaus miesto sodais ir parkais"

8e

29.

Misiūnienė Dileta

,,Žygiuok, skaičiuok ir pažink Vilnių"

Projekto aprašymas

8e

  • Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)
  • Tėvams
  • Mokiniams
1 klasės
4. 11.00 - 11.35
  • 1. 8.00 - 08.35
  • 2. 8.55 - 09.30
  • 3. 9.50 - 10.25
  • 4. 11.00 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.40
  • 6. 13.00 - 13.35
2-8 klasės
4. 11.00 - 11.45
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.50 - 14.35
Spec. ir lav. klasės
4. 11.00 - 11.40
  • 1. 8.00 - 8.40
  • 2. 8.55 - 9.35
  • 3. 9.50 - 10.30
  • 4. 11.00 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.45
  • 6. 13.00 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.30
Iki pavasario (Velykų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.