Mokytojai

 

Eilės Nr.

Vardas, pavardė

Dalykas

Kvalifikacinė kategorija

Klasės vadovas

1.

Milana  Ambroževič

Fizikos ir informacinių technologijų vyresnioji  mokytoja

5e

2.

Sergėjus  Babošinas

Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas

 

3.

Laura  Baltramiejūnaitė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

4.

Jovita Brikienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

7c

5.

Ilona Charužienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

2a

6.

Irena  Chliupovienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

4b

7.

Liuda  Davlevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

5b

8.

Jorūnė Dalinkevičiūtė-Didžgalvienė  

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

7a

9.

Lijana Drungilienė

Šokio vyresnioji mokytoja

 

10. Imantė Gimbutienė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja  
11.

Audronė Gudaitienė

Matematikos mokytoja metodininkė

7d

12.

Aušra Naidzinavičiūtė

Pradinio ugdymo mokytoja 1b
13.

Jurgita Jakonė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

4c

14.

Violeta Šernaitė-Jelisejevienė

Muzikos vyresnioji  mokytoja

 

15.

Virginija Juodviršė

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 5a

16.

Eglė Karmonienė

Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

 

17. Egidijus Lukoševičius

Technologijų mokytojas

 
18.

Kamilė Simokaitytė

Matematikos mokytoja  
19.

Ramunė Kazlauskienė

Biologijos mokytoja metodininkė

 

20.

Jūratė Kaušinskienė

Lavinamosios klasės vyresnioji mokytoja

 Lav. kl.

21.

Elena Kosulienė

Tikybos mokytoja

 

22.

Dalia Krūminienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

3b

23.

Raimonda Kuklienė

Tikybos mokytoja metodininkė

 

24.

Sandra Lukoševičienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

1a

25.

Laima Masiulienė

Specialiosios klasės mokytoja metodininkė

Spec. kl.

26.

Dalia Matulevičienė

Geografijos vyresnioji  mokytoja

 

27.

Dileta Misiūnienė

Matematikos ir informacinių technologijų

mokytoja metodininkė

6a

28.

Virginija Motiejūnaitė

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė,

anglų kalbos vyresnioji mokytoja

8d

29.

Rolandas Mukas

Fizinio ugdymo mokytojas

 

30. Ina Murašova

Pradinio ugdymo mokytoja

3a
31.

Renata Neverauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

 

32.

Dalia Paunksnė 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

33.

Rasa Petkevičienė

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja

6b

34.

Edita Pumputienė

Geografijos vyresnioji mokytoja

8c

35.

Lina Pumputienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

6c

36. Aušra Rudminienė Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

2b

37.

Aušra Semėnienė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

4a

38.

Nelia Solovjova

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

 

39. Veslav Sobieski

Muzikos mokytojas metodininkas

 
40.

Rūta Steponavičienė

Anglų kalbos mokytoja

8a

41.

Ieva Sungailienė

Chemijos ir biologijos mokytoja

7b

42.

Laima Šimanauskienė

Neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja

 

43.

Laima  Šlajienė

Etikos vyresnioji mokytoja

 

44.

Romualdas Tonkūnas

Technologijų vyresnysis mokytojas

 

45.

Daiva Užpalienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

46.

Daiva Vaičiūnienė

Technologijų  vyresnioji mokytoja

 

47.

Dalia Vainauskaitė

Istorijos  vyresnioji mokytoja

 

48.

Agnė Varpukevičiūtė

Dailės ir technologijų mokytoja

5c

49.

Lina Zelčiuvienė

Specialioji pedagogė

 

50.

Milda Zemlevičiūtė

Istorijos  vyresnioji mokytoja

8b

51.

Rūta Zubrienė

Rusų kalbos mokytoja  
Atnaujinta: 2024-04-24
  • Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)
  • Tėvams
  • Mokiniams
1 klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 08.35
  • 2. 8.55 - 09.30
  • 3. 9.50 - 10.25
  • 4. 11.00 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.40
  • 6. 13.00 - 13.35
2-8 klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.50 - 14.35
Spec. ir lav. klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.40
  • 2. 8.55 - 9.35
  • 3. 9.50 - 10.30
  • 4. 11.00 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.45
  • 6. 13.00 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.30
Iki vasaros atostogų 1–4 kl. liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.