Mokytojai

 

Eilės Nr.

Vardas, pavardė

Dalykas

Kvalifikacinė kategorija

Klasės vadovas

1.

Milana  Ambroževič

Fizikos ir informacinių technologijų vyresnioji  mokytoja

5e

2.

Sergėjus  Babošinas

Fizinio ugdymo vyresnysis mokytojas

 

3.

Laura  Baltramiejūnaitė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

4.

Jovita Brikienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė

7c

5.

Ilona Charužienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

2a

6.

Irena  Chliupovienė

Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

4b

7.

Liuda  Davlevičienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

5b

8.

Jorūnė Dalinkevičiūtė-Didžgalvienė  

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

7a

9.

Lijana Drungilienė

Šokio vyresnioji mokytoja

 

10.

Audronė Gudaitienė

Matematikos mokytoja metodininkė

7d

11.

Aušra Naidzinavičiūtė

Pradinio ugdymo mokytoja 1b
12.

Jurgita Jakonė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

4c

13.

Violeta Šernaitė-Jelisejevienė

Muzikos vyresnioji  mokytoja

 

14.

Virginija Juodviršė

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja

 5a

15.

Eglė Karmonienė

Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja

 

16. Egidijus Lukoševičius

Technologijų mokytojas

 
17.

Kornelija Freimanaitė

Istorijos mokytoja  
18.

Kamilė Simokaitytė

Matematikos mokytoja  
19.

Ramunė Kazlauskienė

Biologijos mokytoja metodininkė

 

20.

Sigita Kazlienė

Istorijos vyresnioji mokytoja

6d

21.

Jūratė Kaušinskienė

Lavinamosios klasės vyresnioji mokytoja

 Lav. kl.

22.

Elena Kosulienė

Tikybos mokytoja

 

23.

Dalia Krūminienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

3b

24.

Raimonda Kuklienė

Tikybos mokytoja metodininkė

 

25.

Sandra Lukoševičienė

Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja

1a

26.

Laima Masiulienė

Specialiosios klasės mokytoja metodininkė

Spec. kl.

27.

Dalia Matulevičienė

Geografijos vyresnioji  mokytoja

 

28.

Dileta Misiūnienė

Matematikos ir informacinių technologijų

mokytoja metodininkė

6a

29.

Virginija Motiejūnaitė

Prancūzų kalbos mokytoja metodininkė,

anglų kalbos vyresnioji mokytoja

8d

30.

Rolandas Mukas

Fizinio ugdymo mokytojas

 

31. Ina Murašova

 

Pradinio ugdymo mokytoja

 

3a
32.

Renata Neverauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

 

33.

Dalia Paunksnė 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

34.

Rasa Petkevičienė

Fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja

6b

35.

Edita Pumputienė

Geografijos vyresnioji mokytoja

8c

36.

Lina Pumputienė

Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja

6c

37. Aušra Rudminienė Pradinio ugdymo vyresnioji  mokytoja

2b

38.

Aušra Semėnienė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

4a

39.

Nelia Solovjova

Rusų kalbos mokytoja metodininkė

 

40. Veslav Sobieski

 

Muzikos mokytojas metodininkas

 

 
41.

Rūta Steponavičienė

Anglų kalbos mokytoja

8a

42.

Ieva Sungailienė

Chemijos ir biologijos mokytoja

7b

43.

Laima Šimanauskienė

Neformaliojo švietimo vyresnioji mokytoja

 

44.

Laima  Šlajienė

Etikos vyresnioji mokytoja

 

45.

Romualdas Tonkūnas

Technologijų vyresnysis mokytojas

 

46.

Daiva Užpalienė

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

 

47.

Daiva Vaičiūnienė

Technologijų  vyresnioji mokytoja

 

48.

Dalia Vainauskaitė

Istorijos  vyresnioji mokytoja

 

49.

Agnė Varpukevičiūtė

Dailės ir technologijų mokytoja

5c

50.

Denis Vrublevskij

Anglų kalbos mokytojas

 

51.

Lina Zelčiuvienė

Specialioji pedagogė

 

52.

Milda Zemlevičiūtė

Istorijos  vyresnioji mokytoja

8b

53.

Rūta Zubrienė

Rusų kalbos mokytoja  
Atnaujinta: 2023-09-12
  • Ugdymo turinio atnaujinimas (UTA)
  • Tėvams
  • Mokiniams
1 klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 08.35
  • 2. 8.55 - 09.30
  • 3. 9.50 - 10.25
  • 4. 11.00 - 11.35
  • 5. 12.05 - 12.40
  • 6. 13.00 - 13.35
2-8 klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.45
  • 2. 8.55 - 9.40
  • 3. 9.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.00 - 13.45
  • 7. 13.50 - 14.35
Spec. ir lav. klasės
Pertrauka
  • 1. 8.00 - 8.40
  • 2. 8.55 - 9.35
  • 3. 9.50 - 10.30
  • 4. 11.00 - 11.40
  • 5. 12.05 - 12.45
  • 6. 13.00 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.30
Iki pavasario (Velykų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.