Priėmimo komisijos informacija

  • Paskelbė : Eglė Karmonienė
  • Paskelbta: 2023-06-05
  • Kategorija: Pranešimai

Informuojame, kad su naujai priimtų mokinių į Žygimanto Augusto progimnaziją tėvais sutartys pasirašomos elektroninėje sistemoje, kur buvo pildytas prašymas dėl priėmimo.

Elektronines sutartis galima pasirašyti naudojant mobilųjį parašą, SMART ID priemonę, lustinę kortelę ar USB laikmeną. Jei nenaudojate nei vienos iš priemonių, prašome įsigyti ir pasirašyti el. sutartį.

Jei sistemoje sutartis jau suformuota, tai iš abiejų pusių turi būti pasirašyta per 30 d. Jeigu sutartis nėra pasirašoma per nurodytą laiką, tokiu atveju ji iš sistemos šalinama (atkreipkite dėmesį, kad kai kurių tėvų sutartys yra suformuotos, bet nepasirašytos).

Jei tėvai (globėjai) dėl pateisinamų priežasčių (ligos, išvykę ir kt.) negali elektroniniu būdu pasirašyti dvišalės elektroninės mokymo sutarties, apie tai turi nedelsdami pranešti progimnazijos vadovui raštu (elektroniniu pranešimu: rastine@augusto.vilnius.lm.lt), bet ne vėliau nei per 30 kalendorinių dienų nuo gauto kvietimo patvirtinimo (automatinio priskyrimo) ir informuoti apie sutarties pasirašymo datą. 

Su mokinių tėvais sutartys turi būti  pasirašytos iki rugpjūčio 31 d.

Naujai priimtų mokinių tėvai (globėjai) iki rugsėjo 1 d. turi pateikti progimnazijai nurodytus dokumentus:

Į 1 klasę:  

  • priešmokyklinio ugdymo pasiekimų ir pažangos vertinimo kopiją,                                                             
  • 2 dokumentines nuotraukas;

Į 5 klasę:  

  • pradinio ugdymo baigimo pažymėjimo kopiją,
  • pradinio ugdymo programos baigimo pasiekimų ir bendrųjų kompetencijų vertinimo aprašo kopiją,                                                                                                             
  • 2 dokumentines nuotraukas;

Į 2, 4, 8 klases:

  • buvusios ugdymo įstaigos antspaudu patvirtintą klasės baigimo pažymą, 
  • 2 dokumentines nuotraukas.

Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos sprendimu skelbiamas Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos posėdžio Nr.5, įvykusio 2023-08-25, priedas (Mokinių, pakviestų papildomai į laisvas vietas 2023-2024 m. m., sąrašas)

Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos sprendimu skelbiamas Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos posėdžio Nr.4, įvykusio 2023-06-21, priedas (Mokinių, pakviestų papildomai į laisvas vietas 2023-2024 m. m., sąrašas)

Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos sprendimu skelbiamas Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos posėdžio Nr.3, įvykusio 2023-06-13, priedas (Mokinių, pakviestų papildomai į laisvas vietas 2023-2024 m. m., sąrašas)

 

Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos sprendimu skelbiamas Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos posėdžio Nr.2, įvykusio 2023-06-07, priedas (Mokinių, pakviestų papildomai į laisvas vietas 2023-2024 m. m., sąrašas)

 

Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos sprendimu skelbiamas Mokinių priėmimo į progimnaziją komisijos posėdžio Nr.1, įvykusio 2023-06-02, priedas (Mokinių, pakviestų ir nepakviestų į Vilniaus Žygimanto Augusto progimnaziją 2023-2024 m. m., sąrašas)

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos